🔥 Iki Sausio 31d Taikome 10% Nuolaidą VISKAM!🔥

Norų sąrašas

Modulinis namas/pirtis “Cezaris” DUK klausimai

Šį modulinį namą arba pirtį gaminame pagal užsakymą, todėl taip.

Būtent šis modulinis namas/pirtis yra gaminama(-s) Lietuvoje, ji/jis pasižymi išskirtinia kokybę. Namas/pirtis gaminama(-s) tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, suteikiame tai įrodančius sertifikatus.

Gamybos terminas 4-6 savaitės. Į kainą neįeina pristatymas. Pristatymo kainą deriname su klientu, pagal jo lokaciją ir pirties dydį, dažniausiai samdome specialu sunkvežimį su kranu (fiskarą), dažnu atveju prireikia ir automobilinio krano. Būtent šį modulinį namą arba pirtį yra galimybė sumontuoti ir vietoje, jei dėl jo dydžio nebūtu galimybės transportuoti.

Darbams pradėti imame 50% avansą. Pagaminus pirtį/modulinį namą reikia apmokėti likusią sumą (prieš pristatant į vietą).

Esant poreikiui iš kliento, galėsime jį informuoti apie gamybos procesą, atsiūsti nuotraukų, video klipų.

Esant poreikiui, galėtume aprodyti jau esančią pirtį arba modulinį namą pas vieną iš mūsų klientų.

Dirbame su gamintojais is Lenkijos, Lietuvos ir Baltarusijos, kad galėtume pasiūlyti konkurencingiausias kainas rinkoje. Būtent šis modulinis namas/pirtis yra gaminama(-s) Lietuvoje.

Prisijungti
Slaptažodžio grąžinimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, leidžiančią sukurti naują slaptažodį.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0

NESENAI PERŽIŪRĖTA 0